Menu
  • Aktuality
  • Profil společnosti
  • Reference
  • Kariéra
  • Ke stažení
  • Kontakty
STAKO Hradec Králové

Rezidenční projekt Farářství Hradec Králové

Připravujeme pro Vás 200 promyšlených bytů v 11 moderních viladomech.

S citem pro věc a smyslem pro detail pro Vás rádi připravujeme rezidenční projekt FARÁŘSTVÍ, situovaný v jižní části města Hradec Králové, na atraktivních pozemcích o celkové výměře téměř 30 000 m2, rozkládajících se v blízkosti ulic Farářství a Václavkova.

Společnost STAKO jako investor, stavitel a garant kvality projektu tak postupně přinese další novou kolekci celkem 200 pečlivě promyšlených bytů v 11 moderních viladomech. Mimořádný důraz je kladen na návrh řešení jednotlivých bytů, které budou vynikat svým důsledně propracovaným, logickým a účelným vnitřním uspořádáním i estetickým ztvárněním a standardem provedení.

Těmito principy, jejichž správnost, význam a hodnotu jsme si ověřili také v prémiovém segmentu butikových bytů, navazujeme na koncept vybroušeného bydlení, představený ve formě úspěšného projektu Ve Stromovce, a věříme, že projekt Farářství nabídne jedny z nejlepších bytů v lokalitě. Těšit se můžete na pestré spektrum velikostí a dispozičních typů jednotek s prostornými balkóny, terasami i zahrádkami.

Všem zájemcům o rozumnou investici do pořízení vlastního kultivovaného bydlení na přitažlivém místě doporučujeme, aby se nerozhodovali bez nás. Usilujeme o to, abychom už letos na podzim zahájili prodej bytů v prvních domech.

Uvítáte-li příležitost získat informace o projektu včetně možnosti výběru bytu přednostně mezi prvními, ve fázi krátce před zahájením veřejného prodeje, vyplňte a odešlete nám přednostní formulář, který naleznete na webových stránkách www.fararstvi.cz

S T A K O společnost s ručením omezeným
Bieblova 782
500 03 Hradec Králové
IČ: 42228468
DIČ: CZ42228468
STAKO telefon
 +420 495 716 111
 +420 495 716 110
STAKO Facebook