• Aktuality
  • Profil společnosti
  • Reference
  • Kariéra
  • Ke stažení
  • Kontakty
STAKO Hradec Králové

Kariéra

Zedník

Hledáme šikovného pracovníka do trvalého pracovního poměru nebo partu zedníků na živnost.

Požadujeme

Požadujeme střední odborné (vyučen) vzdělání, výuční list podmínkou. Nástup možný ihned. Praxe minimálně 3 roky, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost požadována.

Nabízíme

Nabízíme příspěvek na stravu.
Pro více informací nebo volejte 773 797 978. Nebo posílejte svoje životopisy na eva.paulikova@stakohk.cz

Jeřábník

Hledáme šikovného jeřábníka. Praxe není podmínkou. Jeřábnický průkaz je výhodou ne podmínkou.

STAKO hledá jeřábníka

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce - Královéhradecký kraj

Náplň práce

  • Obsluha stavebního věžového jeřábu typu PEINER, COMANSA, SAEZ, LIEBHERR, modernizovaný MB1030

Požadujeme

  • Min. vyučení
  • Řidičský průkaz sk. B, ostatní skupiny výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, technické myšlení
  • Vztah ke stavební technice a pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Stravenky

Pro více informací nebo volejte 773 797 978. Nebo posílejte svoje životopisy na eva.paulikova@stakohk.cz

S T A K O společnost s ručením omezeným
Bieblova 782
500 03 Hradec Králové
IČ: 42228468
DIČ: CZ42228468
STAKO telefon
 +420 495 716 111
 +420 495 716 110
STAKO Facebook