• Aktuality
  • Profil společnosti
  • Reference
  • Kariéra
  • Ke stažení
  • Kontakty
STAKO Hradec Králové

Kariéra

Stavbyvedoucí

Realizujeme výstavbu  veškerých pozemních staveb již od roku 1991. Nyní hledáme šikovné kolegy, kteří posílí náš tým.

Náplň práce

  • řízení realizace přidělených staveb
  • řízení a koordinace práce podřízených zaměstnanců
  • příprava technologických postupů, harmonogramu práce
  • kontrola kvality prováděných prací a rozpočtu stavby
  • spolupráce při výběru subdodavatelů a nastavení vzájemné komunikace

Požadujeme

  • VŠ stavebního směru nebo SŠ s maturitou
  • praxi na pozici stavbyvedoucího minimálně 3 roky
  • znalost práce na PC, MS Office
  • řidičský průkaz sk.B
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslenost, organizační schopnosti a časová flexibilita

Nabízíme

  • perspektivní práci a zázemí prosperující společnosti
  • sick days
  • nástup možný ihned
  • příspěvky na stravování
  • výborné platební ohodnocení
  • možnost profesního a karérního rozvoje
  • Pro více informací nebo volejte 773 797 978  nebo posílejte svoje životopisy na eva.paulikova@stakohk.cz

Asistent stavbyvedoucího

Vhodné i pro absolventy

Náplň práce

  • práce na stavbě
  • vedení a kontrola práce řemeslníků
  • kontrola BOZP
  • kontrola kvality prováděných prací

Požadujeme

  • SŠ se zaměřením na pozemní stavitelství
  • znalost práce na PC
  • ochota se učit novým věcem

Nabízíme

  • práci v silné stabilní společnosti
  • možnost profesního a kariérního růstu
  • benefity - sick days, stravenky
  • dlouhodobá spolupráce

Zedník

Hlásit se může i parta zedníků na živnost

Požadujeme

  • střední odborné (vyučen) vzdělání
  • výuční list podmínkou
  • praxe minimálně 3 roky,
  • spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost

Nabízíme

  •  příspěvek na stravu.
Pro více informací nebo volejte 773 797 978. Nebo posílejte svoje životopisy na eva.paulikova@stakohk.cz

Jeřábník

Hledáme šikovného jeřábníka. Jeřábnický průkaz je výhodou ne podmínkou

Náplň práce

  • Obsluha stavebního věžového jeřábu typu PEINER, COMANSA, SAEZ, LIEBHERR, modernizovaný MB1030

Požadujeme

  • výuční list
  • řidičský průkaz sk. B, ostatní skupiny výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, technické myšlení
  • vztah ke stavební technice a pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti
  • stravenky
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce - Královéhradecký kraj

Pro více informací nebo volejte 773 797 978. Nebo posílejte svoje životopisy na eva.paulikova@stakohk.cz

S T A K O společnost s ručením omezeným
Bieblova 782
500 03 Hradec Králové
IČ: 42228468
DIČ: CZ42228468
STAKO telefon
 +420 495 716 111
 +420 495 716 110
STAKO Facebook