• Aktuality
  • Profil společnosti
  • Reference
  • Kariéra
  • Ke stažení
  • Kontakty
STAKO Hradec Králové

Kariéra

Stavbyvedoucí

Do svého týmu na jednosměnný provoz poptáváme šikovného stavbyvedoucího.

Požadujeme

Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru a praxi min.3 roky, řidičský průkaz, schopnost vést tým lidí.

Nabízíme

Nástupní hrubá mzda 30-40 000,- Kč měsíčně, nabízíme příspěvek na stravování formou 100 Kč stravenek, osobní automobil. Nástup možný ihned.

Asistent stavbyvedoucího

Hledáme asistenta stavbyvedoucího pro projekty převážně v Hradci Králové a Pardubicích.

Požadujeme

Pro tuto pozici požadujeme SŠ vzdělání stavebního směru, praxe min. 1 rok na stavbě, řidičský průkaz.

Nabízíme

Nabízíme nástupní plat 20-30 000,- Kč měsíčně, příspěvek na stravu a možnost kariérního růstu.

Zedník / Stavební dělník

Hledáme šikovného pracovníka do trvalého pracovního poměru nebo partu zedníků na živnost.

Požadujeme

Požadujeme střední odborné (vyučen) vzdělání, výuční list podmínkou. Nástup možný ihned. Praxe minimálně 3 roky, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost požadována.

Nabízíme

Nabízíme příspěvek na stravu, plat 16.000 - 20.000,- kč.
Pro více informací nebo volejte 778 546 654. Nebo posílejte svoje životopisy na stakohk@stakohk.cz

Jeřábník

Hledáme šikovného jeřábníka s praxí.

STAKO hledá jeřábníka

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Nástup možný ihned.
  • Místo výkonu práce - Královéhradecký kraj.

Náplň práce

  • Obsluha stavebního věžového jeřábu.
  • Servis jeřábu.

Požadujeme

  • Min. vyučení.
  • Řidičský průkaz sk. B, ostatní skupiny výhodou.
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, technické myšlení.
  • Vztah ke stavební technice a pozitivní přístup k práci, jeřábnický průkaz je podmínkou.

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Práci ve stabilní společnosti.
  • Stravenky.
Své strukturované profesní životopisy zasílejte na stakohk@stakohk.cz
S T A K O společnost s ručením omezeným
Bieblova 782
500 03 Hradec Králové
IČ: 42228468
DIČ: CZ42228468
STAKO telefon
 +420 495 716 111
 +420 495 716 110
STAKO Facebook